Aktuality
Program

Historie

Kmotři
Patroni
Ples
Soubor
Galerie
Kontakt
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ VALAŠSKÉHO NÁRODNÍHO DIVADLA 
 
     Slavnostní otevření VALAŠSKÉHO NÁRODNÍHO DIVADLA proběhlo v neděli 13.3.2005. Za jeho vznikem stojí stejnojmenné občanské sdružení, jež bylo založeno 11.5.2004 v Karolince. Kamennou budovu divadla můžete navštívit v Karolice na ulici Vsetínská 46.
 
     Slavnostní program otevření divadla odstartoval Soubor valašských písní a tanců Jasénka ze Vsetína se svou cimbálovou muzikou a vystoupila ZUŠ ze Vsetína se svým baletním pásmem. Pak následoval symbolický křest divadla spolu se svým PATRONEM – kterým se stal Jan Čenský a svými KMOTRY, kterými jsou: Mojmír Trávníček, Alois Hajda, Miroslav Plešák a Miroslav Urubek.
 
     Zlatým hřebem odpoledne bylo představení členů divadelní agentury V. Hanzlíčka nazvané Coco Chanel, komedie z pera Jiřího Justa vypráví o osudových láskách ženy, která se nakonec stala legendou.
 
     Tímto dnem se začala psát i kronika VALAŠSKÉNO NÁRODNÍHO DIVADLA, do které je možno nahlédnout u Marie Chovanečkové, kde jsou vlastní rukou napsána i přání patrona a kmotrů divadla.
 
     Naše milé divadélko, ať se ti daří a jen vzkvétáš ! 


  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace