Aktuality
Program
Historie

Kmotři

Patroni
Ples
Soubor
Galerie
Kontakt

Ke stažení


Mojmír Trávníček - náhled

Mojmír Trávníček

Při vstupu do VALAŠSKÉHO NÁRODNÍHO DIVADLA vzpomínám především na starého kamaráda Jendu Orsága, na jeho výrazné herectví, na jeho lásku k divadlu a existenci VND chápu jako jeho odkaz, jeho dědictví, pokračování jeho cesty.

Alois Hajda - náhled

Alois Hajda

Vážená paní ředitelko Chovanečková, milá Maruško, děkuji za psaní a pozvání na zahájení činnosti Valašského národního divadla v Karolince. Celou letošní zimu jsem neopustil Brno a ještě se necítím na větší a náročnější cestování. Takže bych Tě rád pozdravil alespoň písemně.

Miroslav Plešák - náhled

Miroslav Plešák

Milá Maruško, milí Karolinčané, moc si vážím té cti být u zrození Valašského národního divadla. Rád vzpomínám na všechny inscenace, které jsem u Vás dělal a hlavně na báječné a talentované lidi všech generací, které jsem v Karolince poznal.

Miroslav Urubek - náhled

Miroslav Urubek

Valašskému národnímu divadlu přeju z celého srdce právě to „ valašství ". Aby stejně jako Valaši sami bylo hrdé a nesmiřitelné se vším, co se tváří být hodnotou a je jen prázdným počinem, aby sloužilo, ne posluhovalo a aby kolem sebe utvářelo krásné společenství spokojených diváků.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace