Aktuality
Program
Historie
Kmotři
Patroni

Ples

Soubor
Galerie
Kontakt
2. PLES VALAŠSKÉHO NÁRODNÍHO DIVADLA V KAROLINCE
se Zdeňkem Chrásteckým, konaný 2. února 2008 
 
     Druhý ročník plesu se opětovně zdařil ke spokojenosti návštěvníků, kteří, jako v loňském roce, mohli příjemný večer prožít při poslechu a tanci s cimbálovou muzikou Jasénka Vsetín a Cadillac z Valašského Meziříčí. Svým laskavým humorem a slovem provázel ples Zdeněk Chrástecký a nechyběl i kulturní program. Klasikou zahájení plesu je vystoupení taneční složky Jasénka Vsetín. Neméně hodnotný byl taneční vstup dvojice Tomáš Ožana a Martina Horutová z TK Trend Ostrava- latinsko americké tance. Český mužský pěvecký sbor Q VOX z Brna dvěma vstupy doladil příjemnou atmosféru plesu, která tradičně půlnoční tombolou uspokojila vylosované účastníky vstupenek, jejíž hlavní cenou byl obraz akademického malíře mistra Jiljí Hartingera.
 
     A dále se pokračovalo v tanci a zábavě, za ranního kuropění jsme se rozcházeli, pevně věřím, že se můžeme těšit již na ples v příštím roce.


  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace