Aktuality

Program

Historie
Kmotři
Patroni
Ples
Soubor
Galerie
Kontakt

Program představení - 1. pololetí 2017Začínáme končit

Pátek 24.2. od 19:30

 

Začínáme končit

Francouzská komedie výstižně vypráví o vztazích mezi muži a ženami, o plynutí času, strachu ze stárnutí a o (ne)schopnosti být spolu.
 
Hrají: B. Hrzánová, R. Holub, R. Zima, J. Jiskrová / M. Hradská / J. Tesařová
Režie: Lída Engelová
 
Délka představení: 120 minut
 
 
 
   


Božská Sarah

Neděle 12.3. od 17:00

 

Božská Sarah

Silnou a působivou hrou Božská Sarah si herecká legenda Iva Janžurová plní dlouholetý profesní sen, dvacet let si četla tento výjimečný text a zvažovala své síly, kdy se do něj pustit. Příběh posledního léta světově proslulé herečky a vyhlášené skandalistky Sarah Bernhardtové režíruje Alice Nellis jen krátký čas poté, co s velkým úspěchem společně s Ivou Janžurovou inscenovala ve Stavovském divadle Audienci u královny.
 
Hrají: Iva Janžurová, Kryštof Hádek / Igor Orozovič
Režie: Alice Nellis
 
Délka představení: 180 minut
 
 
 
 

 

Neděle 26.3. od 17:00

 

Hvězdné manýry

Hvězdné manýryJe tak povedená, rychlá a bláznivá fraška, že by se za ni nemusel stydět ani mistr tohoto žánru Feydeau.Odehrává se ve velice elegantním hotelu v Palm Beach v roce 1942. Má se uskutečnit koncert s beneficí na podporu amerických válečných výdajů a organizátoři se neobejdou bez dvou hvězd, které spolehlivě plní sály a pokladny. Jenže to má jeden háček. Dvě zmíněné umělkyně se nesnášejí a potkají-li se na jevišti, neváhají zajít až k fyzickému napadení. Jak je ubytovat, aby se nepotkaly? Ředitel hotelu připraví přesný plán, který ale od začátku selhává. Vydrží ale jeho nervy až do konce? Bude to těžké, protože obě hvězdy mají své manýry a nekompromisně vyžadují to nejlepší apartmá. Nešťastnou náhodou tedy skončí každá v jedné z jeho ložnic a strašlivý výbuch je jen otázkou času.

Hrají: L. Vaculík, M. Bočanová/K. Špráchalová/A. Gondíková, V. Žehrová/O. Želenská, B. Chybová/R. Pavlovčinová, M. Zounar, I. Andrlová/P. Rychlá, V. Peterková/I. Andrlová, F. Tomsa, Z. Pantůček/M. Sobotka
Režie: Roman Štolpa

Divadlo Háta

Délka představení: 140 minut
 


Milovat k smrti

Sobota 8.4. od 19:30

 

Milovat k smrti

Edith Piaf byla velkou pěveckou osobností 20. století. Stala se symbolem vrcholné éry francouzského šansonu, stala se symbolem zlatého věku Paříže. Měla úžasný dar jedinečného hlasu, schopnost sugestivně vyprávět v písních o jasech i stínech života, zejména však o všech odstínech lásky. Edith Piaf měla štěstí na skladatele a textaře a její písně jsou dodnes neopakovatelným zážitkem. Podle knihy její sestry Simone Berteautové vznikl strhující příběh sledující životní cestu Edith Piaf, velké zpěvačky, která byla vždy a za všech okolností pevně rozhodnuta žít naplno, zpívat naplno, milovat naplno... až k samotné smrti.

Hrají: S. Nálepková, M. Sochor, J. Bernath/L. Olšovský, P. Pěknic
Živě doprovází: Blue Angel Memory Band Jiřího Toufara 
Režie: Jakub Maceček

FDA - Filmová a divadelní agentura

Délka představení: 120 minut
 


Rapper

Pátek 21.4. od 19:30

 

Rapper

Kam až dostala učitele chemie a hudební výchovy láska k hudbě a touha učit se? Příběh, který Vás rozesměje, dojme a zahřeje u srdce. Život je plný překvapení. Uvidíte!
Hrají: M. Trnavský, A. Antošová, D. Červinková, J. Šurková
Režie: Jakub Nvota

Divadelní spolek Frída

Délka představení: 120 minut
 
 
 
 
 
 

 

Sobota 20.5. od 19:30

 

Domácí štěstí

Domácí štěstíJiří Just napsal příběh manželského páru "v krizi". Ona se věnuje naplno své manažerské práci, manžel skládá hudbu a stará se o domácnost i o její pohodlí. Nefunguje to. Najmou si hospodyni, která jim převrátí razancí kulometu domácnost naruby a uvede je zpět do "štěstí manželského". Připomene jim, jak si mají jeden druhého vážit a jak zafunguje "sporýš lékařský" i celer v manželském loži. Kdo nakonec skutečně potřebuje pomoci, se dozvíte v komedii plné mouder a rad našich babiček, které ještě nic nepřekonalo.

Hrají: M. Dolinová, D. Suchařípa, I. Huttnerová

Režie: Ondřej Kepka

Fanny Agentura

Délka představení: 120 minut
 
 

  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace