Aktuality

Program

Historie
Kmotři
Patroni
Ples
Soubor
Galerie
Kontakt

Program představení - 1. pololetí 2019


 

Pondělí 14. 1. od 19:30

 

Můžu k tobě?

Tato situační komedie přibližuje s humorem a ironií zamotané mezilidské vztahy a také psychické civilizační problémy, které naši předci vůbec neznali a které jsou dnes pro některé z nás leckdy nepřekonatelnou překážkou.
 
 
Hrají: Pavlína Mourková, Kristýna Podzimková, Lucie Linhartová, Eva Decastelo, Jindra Kriegel, Michal Kavalčík, Bořek Slezáček, Josef Hervert
 
Délka představení: 120 minut
 
 
   

   

Středa 6.2. od 19:30

 

Jenom život

Bystrá komedie se špičkovými dialogy dává vyniknout dvěma hereckým osobnostem. Manželé Igor Bareš a Antonie Talacková se potkávají na jednom jevišti, kde rozehrají napínavý příběh o jednom setkání „po letech“. Sam a Marion totiž bývali manželé.
 
Hrají: Antonie Talacková, Igor Bareš, Michal Hnátek / Antonín Týmal
Režie: Jaromír Janeček
 
Délka představení: 120 minut
 
 
 
 
 
 

   

Neděle 24.3. od 17:00

 

Filumena Marturano

Co všechno musí podstoupit prostá žena, aby dostala k oltáři zhýralého boháče a pro své syny zabezpečila rodinu. Vždyť děti jsou přece děti!

Hrají: Simona Stašová, Svatopluk Skopal, Čestmír Gebouský, Jaroslava Pokorná / Jaroslava Tvrzníková, Andrea Daňková / Radka Filásková, František Skopal, Karel Heřmánek ml. / Jan Ťoupalík / Adam Ernest, Petr Srna / Michal Čeliš, Libor Hruška / Zdeněk Hruška, Václav Legner
Režie: Zdeněk Kaloč
 
Délka představení: 140 minut

do divadla >>


 

 

Neděle 28.4. od 17:00

 

Úča musí pryč

Aktuální hořká komedie upomínající volně svými motivy např. na úspěšnou komorní černou komedii Bůh masakru měla premiéru v lednu 2010 v Staatsschauspiel Dresden, od té doby se dočkala jenom v Německu desítek inscenací - doslova hit posledních let se z ní stal především na severu Německa, svým ožehavým tématem učitelé/žáci/rodiče a svojí formou dynamické komedie již míří i do ostatních evropských zemí.

Hrají: Igor Chmela, Jana Janěková mladší, David Prachař, Linda Rybová, Kristýna Frejová, Petra Špalková
Režie: Thomas Zielinski
 
Délka představení: 120 minut

do divadla >>


 

 

Pondělí 6.5. od 19:30

 

Zub za zub

Slavný autor detektivních románů nás uvádí zpět na 87. okrsek v thrilleru plném napětí a neočekávaných zvratů. Na policejní stanici přichází žena, která přináší smrt - s lahví prudké výbušniny drží detektivy i náhodné příchozí jako rukojmí a čeká, až se na služebnu vrátí detektiv Steve Carella , kterému se chce pomstít za smrt manžela. Má na takové jednání právo? Platí ono slavné rčení: "Oko za oko, zub za zub."? Přijďte se přesvědčit, jak se nakonec tento případ rozřeší a zda Carella dorazí a do tohoto řešení zasáhne.

Hrají: Dana Batulková / Eva Leinweberová, Vendula Křížová / Veronika Jeníková, Oldřich Vízner / Čestmír Gebouský, Václav Rašilov / Jakub Koudela, Karel Zima / Jarmil Škvrna a další 
Režie: Martin Vokoun
 
Délka představení: 130 minut

do divadla >>


 

  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace