Aktuality

Program

Historie
Kmotři
Patroni
Ples
Soubor
Galerie
Kontakt

Program představení - 2. pololetí 2015Rodina je základ státu

V londýnské Nemocnici U svatého Ondřeje se dva dny před Štědrým dnem doktor David Mortimore připravuje na důležitou Ponsobyho nadační přednášku, která mu může pomoci v tolik očekávaném kariérním postupu. Potřebuje k tomu jenom klid a čas, ale ani jednoho se mu nedostává. Chvíle soustředění před vystoupením mu znesnadňuje nečekaná návštěva jeho bývalé milenky Jane a jejího ještě nečekanějšího „dárečku“. Zoufalý lékař prosí o pomoc přítele Huberta, ale tato prosba situaci jenom komplikuje a příchodem manželky Rosemary a dalších postav se ještě více zamotává. Výsledkem jsou neuvěřitelné, typicky cooneyovské zmatky.
 
Datum konání: Sobota 26. září 2015
Začátek: 19:30
 
Hrají: do divadla >>
   M. Etzler
   R. Trsťan
   V. Hybnerová / M. Procházková
   P. Motloch
   S. Laurinová
 
Režie: P. Hruška
 


Příběh jednoho hradu

Zcela srozumitelná divadelní komedie která potěší oko i duši diváka který představení zhlédne, třeba jen koutkem oka. Děj se odehrává na jednom hradě. Vrtochy pána hradu přivádí jeho samého do komických situací při touze po výměně ženy, kterou si přivedl v nedávné době na sídlo. Vynikající herecké výkony umocní kolektiv herců a mistrovské režijní zpracování.
 
Datum konání: Neděle 11. října 2015
Začátek: 17:00
 
Hrají: do divadla >>
   E. Čekan
   J. Škvrna
   E. Kodešová
   L. Langmajer
   A. Kulovaná
   K. Soukup
 
Režie: I. Vyskočil
 


Rošáda

Laura žije se svým manželem Viktorem, ve šťastném vztahu. Viktor má dobrou práci, vždy se o všechno postará…, ale poslední dny se začíná chovat divně. V noci chodí po bytě. Čím dál víc mluví sám se sebou. Laura tuší, že se něco děje, ale nedokáže tomu přijít na kloub hned. Viktorovo podivné chování se začne stupňovat. Na několik dní se ztratí, nikdo neví kam. Navíc manželům někdo v bance zruší jejich účet a za podivných okolností vykrade byt. Vyvrcholením podivných událostí je den, kdy na jejich adresu doručí exotické zvíře, které Viktor koupil v městské ZOO. Laura pochopí, že její muž prochází nejen těžkou krizí, ale dokonce přišel i o svoji práci. Jejich společný život potřebuje změnu. Laura vymyslí na první pohled šílený záchranný plán. To už se jim, ale do života začne vměšovat Viktorův puntičkářský starší bratr Artur a jeho tři sestry, ve snaze pomoct. Laura si však není přesně jistá, komu. Musí vzít situaci pevně do svých rukou, aby všechno bylo tak, jako dřív.
 
Datum konání: Pátek 23. října 2015
Začátek: 19:30
 
Hrají: do divadla >>
   M. Trnavský
   B. Munzarová
   R. Novák
   M. Procházková
 
Režie: J. Novota
 


Bosé nohy v parku

Romantická komedie nejen o lásce. Líbánky skončily. Mladí novomanželé Corie a Paul se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel a kam zatéká a fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se jak známo přitahují? Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů připravené v krajkovém negližé, jeho vzrušuje spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili. Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Victor a Coriina konzervativní matka Ethel, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.
 
Datum konání: Čtvrtek 16. dubna 2015
Začátek: 19:30
 
Hrají: do divadla >>
   A. Linhartová
   R. Mácha
   V. Freimanová
   R. Hrušínský
 
Režie: K. Iváková
 

 

Rukojmí bez rizika

Pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha. Jenže policii taky. Francouzská komedie s kriminální příchutí je skutečnou lahůdkou. 
 
Datum konání: Pondělí 28. prosince 2015
Začátek: 19:30
 
   V. Vydra, J. Šťastný / S. Skopal, J. Boušková / J. Malá, M. Zahálka / M. Davídek, L. Zahradnická / B. Šťastná, F. Skopal / M. Zahálka ml.
 
Režie: J. Novák
 

  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace