Aktuality

Program

Historie
Kmotři
Patroni
Ples
Soubor
Galerie
Kontakt

Program představení - 2. pololetí 2016Hra vášní

Hra vášní fotoNámět příběhu je vesměs banální a stokrát obehraný. Manželská krize a starší muž si najde mladší milenku. Čím je ale tato hra obohacena, to je přítomnost andělů strážných doprovázejících dvě hlavní postavy. Komedie, která se stane tragédií, tragédie, která je komedií s jedinečnou koncentrací kumštu a herectví. Hra vášní je lidský příběh, v němž se pozná většina diváků. Která žena v životě nebyla nejdřív milenkou ženatého muže, aby se z ní pak stala manželka, sama podváděná mladší milenkou?
 
Datum konání: Sobota 10. září 2016
Začátek: 19:30
 
Hrají: do divadla >>
   M. Málková
   O. Vízner
   D. Syslová
   S. Jachnická
   O. Brousek ml.
   D. Batulková
   K. Pleyerová
   D. Deylová
 
Režie: L. Engelová
 


Manželský čtyřúhelník

Manželský čtyřúhelníkManželé Juklovi jsou dlouholetými přáteli manželů Tupých. Květa a Růžena pracují ve stejné mateřské školce, Míra a Radim jsou inženýry ve stejném výrobním podniku. Proto není divu, že se jako každý rok chystají společně oslavit Silvestra. Alkohol teče proudem, a tak vtipkování žen o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit, vyústí ve furiantskou sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů. Jak to dopadne...?!?!
 
Datum konání: Sobota 1. října 2016
Začátek: 19:30
 
Hrají: do divadla >>
   M. Badinková
   D. Homolová
   M. Kraus
   D. Rous
 
Režie: J. Zindulka
 


Laskavá terapie

Laskavá terapie fotoKamil si poprvé v životě podá seznamovací inzerát. Květa poprvé v životě na seznamovací inzerát odpoví. Když se to dozví Květin psychiatr, ztropí žárlivou scénu. To Kamilova psycholožka seznamování podporuje, pouze zapomněla, že je Kamil už několik let zadaný. Kdo z tohoto propletence ztřeštěných situací a poblázněných postav nakonec najde štěstí v náručí toho pravého? A kdo je v téhle bláznivé komedii zralý na terapii? Ve veselé psychiatrické ordinaci, jež znamená svět, defilují následující postavy: neurotický žárlivý psychiatr, excentrická psycholožka, bisexuální namachrovaný pacient s tendencí plakat, emocionálně narušená pacientka s potřebou lásky, a k tomu šílená tchýně na telefonu! Terapie aneb Láska je fata morgána - komedie o tom, že každý je tak trochu blázen.
 
Datum konání: Neděle 16. října 2016
Začátek: 17:00
 
Hrají: do divadla >>
   V. Hybnerová
   M. Etzler
   M. Pechlát
   V. Záveský
   S. Černodrinská / K. Leichtová
 
Režie: V. Hybnerová
 


Commedia finita

Commedia finita fotoVelice úsměvné povídání s autentickými ukázkami světových árií operní zpěvačky. Tak trochu nastavené zrcadlo české povahy. Ema Destinová - mimořádně nadaná operní pěvkyně světového formátu, která v Čechách neobstála. Viktorie Hradská mistrně vykreslila poslední léta života velké pěvkyně, které trávila v Čechách, očima čtyř žen, učitelky hudby, uklizečky, placené společnice a komorné. Čtyři monology plné závisti, žárlivosti, nepochopení, v podání známých hereček, nám vtipnou formou ukazují stále přítomnou českou malost, která potírá velké talenty...
 
Datum konání: Čtvrtek 10. listopadu 2016
Začátek: 19:30
 
Hrají: do divadla >>
   V. Zawadská
   K. Macháčková / I. Bredlová
   L. Kožinová
   A. Kulovaná
   K. Soukup
 
Režie: R. Přibil
 

 

Pro tebe cokoliv

Francouzská komedie o tom, že i lež pronesená z čisté lásky zůstává pořád lží a jako taková má krátké nohy...
 
Datum konání: Sobota 26. listopadu 2016
Začátek: 19:30
 
   J. Paulová
   P. Zedníček
   D. Suchařípa
   P. Vojáčková-Rychlá
   L. Hampl
   R. Hájek
   S. Lewandowska
 
Režie: P. Kracik
 

  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace