Aktuality

Program

Historie
Kmotři
Patroni
Ples
Soubor
Galerie
Kontakt

Program představení - 2. pololetí 2017Caveman

Pátek 6.10. od 19:30

 

Caveman

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.
 
Hrají: Jan Holík nebo Jakub Slach
 
Délka představení: 90 minut
 
 
   

   
Cravate club

Neděle 29.10. od 17:00

 

Cravate club

Architekty Bernarda a Adriena spojuje pevný přátelský vztah. Jsou partneři firmy, které se dobře daří. Jaký kolotoč neuvěřitelných situací se však může roztočit ve chvíli, kdy jeden z nich z podivuhodných důvodů nemůže přijít na oslavu kulatých narozenin toho druhého? Báječná jízda. Rychlá, zábavná, nebezpečná.
 
Hrají: Miroslav Etzler a Martin Pechlát
Režie: Zdeněk Dušek
 
Délka představení: 130 minut
 
 
 
 
 
 

   

Frída Kahlo - Kabaret života

Neděle 19.11. od 17:00

 

Frída Kahlo - Kabaret života

Inscenace Frída Kahlo je inspirovaná životem slavné mexické malířky a aktivistky, která proslula nejen jako umělkyně, ale známá se stala také díky svému těžkému životnímu osudu. Díky slavnému oscarovému filmu se Frida dostala do podvědomí širší veřejnosti. Živý orchestr, temperamentní původní mexické písně s českými texty M. Dejvického.

Hrají: Světlana Nálepková, Martin Sochor, Petr Pěknic
Režie: Jakub Maceček
 
Délka představení: 120 minut

do divadla >>


 


Smím prosit?

Neděle 26.11. od 17:00

 

Smím prosit?...

Henri de Sacy je vášnivý milovník všech žen. Jednoho dne se dozvídá, že má po své tetě zdědit balík peněz, pod podmínkou, že se do roka ožení. Ale jak se nemuset své vášně k ženám vzdát a zároveň splnit kladenou podmínku? Řešení bude překvapivé, rozuzlení ještě překvapivější.Svižná komedie, která nabízí vtipné dialogy a krásné herecké příležitosti.

Hrají: Jan Revai, Martin Polách / Igor Bareš, Filip Čapka, Kateřina Janečková, Petr Pěknic / Karel Zima 
Režie: Jaromír Maceček
 
Délka představení: 130 minut

do divadla >>


 


Polib tetičku aneb nikdo není dokonalý

Čtvrtek 7.12. od 19:30

 

Polib tetičku aneb nikdo není bez chyby

Nesmělý statistik Leonard žije po rozvodu v Londýně s pubertální dcerou Didi a se svým svérázným otcem Gusem. Toho se marně snaží dostat do domova důchodců, nikde ho nechtějí. Nevěnuje se pouze číslům, ale tajně píše milostný román, aby si přivydělal. Pod ženským pseudonymem zašle text atraktivní vydavatelce Harrietě, která vydává pouze díla od žen. Ta se rozhodne s “úspěšnou autorkou“ setkat a knihu ji vydat. Honorář je velice lákavý a Leonard musí tudíž něco příhodného vymyslet. Bravůrně se tím rozehrává nespoutaný děj plný převleků, svěžího humoru i nezbytného milostného motivu.

Hrají: Jan Čenský, Miroslava Pleštilová, Pavel Nový / Karel Vlček, Eliška Jansová / Hana-Marie Maroušková 
Režie: Jan Novák
 
Délka představení: 120 minut

do divadla >>


 

  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace