Aktuality

Program

Historie
Kmotři
Patroni
Ples
Soubor
Galerie
Kontakt

Program představení - 2. pololetí 2018


 

Čtvrtek 4. 10. od 19:30

 

Kouzelná vyhlídka

Hudební komedie plná divokých historek! Frída představuje ve svém repertoáru úplně nový žánr – hudební komedii a to hned ve čtyřech hudebních žánrech! Čtveřice herců rozehraje ve čtyřech povídkách její největší tajemství za posledních sto let. Přesněji 1918-2018. První z nich se odehrává v období, kdy vyšší společnost a filmové hvězdy propadly swingu. Ve druhém příběhu se seznámíme s hrdinou z řad policejního sboru, který si tu řeší spory se svojí turisticky zdatnou manželkou s vůní exotiky argentinského tanga. Ve třetím se potkáme s podivínským taxikářem, který svým zákazníkům komplikuje život s příchutí metalu devadesátých let. A konečně ve čtvrtém příběhu prožijeme dilema ministerského předsedy, který se tady setkává s Albánským bossem a hudbou balkánských Romů. Šílené, nebezpečné, ale především vtipné a veselé jsou příběhy z naší „Kouzelné vyhlídky“. Humor a hudba se tady setkávají v působivé symbióze.
 
Text a režie: Jakub Nvota

Hrají: Bára Munzarová, Marika Procházková, Radim Novák a Martin Trnavský

 
Délka představení: 150 minut
 
 
   

   

Pátek 19.10. od 19:30

 Náhled - Smrt a dívka

Smrt a dívka

Křehká žena se může postavit do cesty svému trýzniteli jedině s pistolí v ruce. Co na tom, že je to úspěšný lékař, který přišel jen na krátkou návštěvu? Ani její manžel, respektovaný právník, jí nezabrání využít jedinečné šance na spravedlnost. Tady a teď ho musí usvědčit, vynést rozsudek a vykonat trest. Lucie Štěpánková svým výkonem v roli Paulíny potvrzuje, že je oprávněnou držitelkou Ceny Thálie z roku 2009.
 
Hrají: Lucie Štěpánková, Tomáš Dastlík, Petr Stach
Režie: Jiří Svoboda
 
Délka představení: 140 minut
 
 
 
 
 
 

   

Pátek 26.10. od 19:30

 Náhled - Lady Oskar

Lady Oskar

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Film byl natočen dle velmi úspěšné francouzské divadelní hry, která posloužila jako předloha i pro současnou komedii Lady Oskar, tedy modernizovanou verzi, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce. Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází Clara Barnier, stejně rázná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny! Vděčné výzvy, kterou nabízí hlavní role, se chopí jedna z nejpopulárnějších komediálních hereček u nás Jana Paulová, pro níž se Lady Oskar stane režijním debutem.

Hrají: Jana Paulová, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Felicita Prokešová, Vendula Fialová, Barbora Vyskočilová aj.
Režie: Jana Paulová
 
Délka představení: 150 minut

do divadla >>


 

 

Sobota 24.11. od 19:30

 Náhled - Červená

Červená

Divadelní hra, na motivy skutečné události, života a osudu fascinujícího umělce Marka Rothka, propojuje ve scénickém provedení drama s výtvarným uměním. Překračuje žánry a zprostředkovává divákovi autentický zážitek s tvorbou v nejintimnějším kontaktu. Věčný „mefistofelský“ souboj pokušení konzumu, moci a vlivu s uměním, pravdivostí a pokorou.

Hrají: Miroslav Etzler, Martin Kraus 
Režie: Viktor Polesný
 
Délka představení: 90 minut

do divadla >>


 

 

Neděle 9.12. od 17:00

 Náhled - Můžem i s mužem

Můžem i s mužem

Vtipná autorská feérie 4 žen, 4 archetipů, vznikla z potřeby podívat se pravdě do očí… Co vše se odkryje a kolik slupek oloupe během jedné narozeninové párty. A po čem všichni touží, no přece po lásce, po tom nádherném stavu milovat a být milován..., co ženy dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí.

Hrají: Kateřina Kaira Hrachovcová, Vanda Hybnerová, Jitka Sedláčková, Dáša Zázvůrková 
Režie: Vít Karas
 
Délka představení: 90 minut bez přestávky

do divadla >>


 

  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace