Aktuality

Program

Historie
Kmotři
Patroni
Ples
Soubor
Galerie
Kontakt

Program představení - 2. pololetí 2019


 

Čtvrtek 19. 9. od 19:30

 

Co takhle ke zpovědi?

Sídlo premiéra zasáhne rodinná bomba. Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie. Vláda Jejího Veličenstva se chystá  rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem.
 
 
Hrají: Petr Nárožný, J. Nosek / J. Štěpán / M. Zahálka jr., J. Čenský / M. Zahálka, M. Málková / K. Sedláková, Z. Slavíková / I. Svobodová, K. Vágnerová / A. Daňková / J. Daňhelová
Režie: Vladimír Strnisko
 
Délka představení: 140 minut
 
 
   

   

Úterý 8.10. od 19:30

 

Čarodějky v kuchyni

Co se stane, když osud svede dvě zralé ženy, které se dlouhá léta nenávidí, do televizní kuchařské šou? Urážky jsou pikantnější než připravované pokrmy, výpady ostřejší než chilli paprika, atmosféra hustější než bešamelová omáčka... Kdo koho utáhne na vařené nudli? Je špikovací jehla dobrá zbraň? Co "dobrého" si dámy naservírují? To všechno zjistíte v brilantní komedii kanadské autorky.
 
Hrají: S. Pogodová, M. Dolinová, L. Ondřej / V. Navrátil, M. Duchek
Režie: Roman Štolpa
 
Délka představení: 110 minut
 
 
 
 
 
 

   

Pátek 25.10. od 19:30

 

Žena, která uvařila svého manžela

Tato velmi originální a vtipná černá komedie je exkurzí do světa žárlivosti, zrady, nevěry, klamů a ponížení a ukazuje nový význam rčení, že „láska prochází žaludkem“. Autorka sice předepisuje strohou scénu bez rekvizit a uniformní oblečení, aby veškerá divákova pozornost byla soustředěna na dialogy, ale zároveň rozvíjí velmi peprné a vtipné situace, ve kterých nabízí velký prostor pro hereckou exhibici. Toto originální řešení manželského trojúhelníku, které by měli shlédnout všichni, kdo někdy manželským trojúhelníkem prošli, právě procházejí nebo budou procházet…

Hrají: Ilona Svobodová, Nela Boudová, Otmar Brancuzský
Režie: Petr Kraclík
 
Délka představení: 110 minut

do divadla >>


 

 

Pátek 22.11. od 19:30

 

Titanic

Vtipná parodie pro dva komiky v mnoha úlohách. Naprosto výjimečné příležitosti pro výjimečné herce nabízí s velkým nadhledem, ale i se spoustou hlubších témat podaná rekonstrukce potopení nejslavnější lodi světa. Text Johna Fiskeho slavil úspěch už u sousedů na Slovensku, kam ho přivedl jeho velký fanoušek Milan Lasica. Na českou divadelní scénu se dostává poprvé.

Hrají: Filip Blažek a Miroslav Vladyka
Režie: Jakub Nvota
 
Délka představení: 120 minut

do divadla >>


 

 

Neděle 1.12. od 19:30

 

Vzpoura nevěst

Láska je láska, ale řízek je řízek. Pět žen ve věku od 19 do 70 let a jeden muž se sejdou ve svatební agentuře, aby se připravili na svůj velký Den. Jejich touhy, očekávání a životní osudy vytvářejí vynikající platformu pro bláznivou komedii na téma žena x muž, manželství x svoboda. Komediální příběh o předsvatebním hledání sebeúcty napsaný ženami nejen o ženách a nejen pro ženy.

Hrají: Z. Slavíková, K. Macháčková,  D. Šinkorová, L. Rašilovová,  M. Bittnerová / V.Fialová, M. Sejnová Ditrichova / N. Tichánková,  R. Trsťan
Režie: Michaela Doleželová
 
Délka představení: 120 minut

do divadla >>


 

  ZPĚT   Zpět na předchozí stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace